V.I.A APARTMENT OHRID

  • *
Стара автобуска-Општина-Комерцијална Банка, Охрид

V.I.A APARTMENT OHRID

Стара автобуска-Општина-Комерцијална Банка, Охрид
  • *

360° разгледување

Опис

Лоциран во строгиот центар на Охрид, на само 200м од охридската чаршија и 4 минути пешачење до градскиот плоштад, V.I.A APARTMENT OHRID е одличен избор за Вашиот одмор.
Нов, модерен апартман во непосредна близина на централните случувања.


Апартманот располага со 1 единечен кревет, 1 француски кревет и софа.
● Максимален број лица за сместување: 5
● Квадратура: 50м2

тел.за контакт:
+ 389 77 940 380 (viber)
+ 386 70 370 292 (viber)
mail:
aleksandra131013@gmail.com

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

Основни карактеристики

Шифра
19024
Соби
2
Бања
1
Површина
50 м2
Паркинг
Да
Кат
4
Лифт
Не
Тераса
Да
Максимум лица
5
Кревети
1 единечен кревет, 1 француски кревет и софа
Спални соби
1

Compare listings

Compare