360° разгледување

Опис

Се издава куќа – П+1, со вкупна површина 180м2, во центарот на Охрид, во близина на скалестата зграда и Охридска банка.


Локација: ул. 7ми Ноември, бр.136.
* 400м до Охридска банка, 900м до Градски плоштад.


● Распоред:
– Приземје: претсобје кое води кон дневен простор со трпезарија и кујна, спална соба, остава, бања, тоалет
– Кат 1: претсобје кое води кон дневен простор, кујна, 2 спални соби, бања, тераса со излез од дневниот простор, кујната и едната спална соба

Дополнителни информации:

● Минимум период за издавање: 1 година
● Се издава и како две засебни целини

тел.за контакт:
+ 43 650 76 22 066 (viber, WhatsApp)
mail:
dimitrovskistevco@gmail.com

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

Основни карактеристики

Шифра
19091
Соби
7
Бањи
2
Површина
180 м2
Паркинг
Да
Кат
Приземје
Тераса
Да
Максимум лица
6
Кревети
3 француски кревети
Катност
П+1
Тоалет
1
Спални соби
3

Compare listings

Compare