GRAND APARTMENT OHRID

  • *
Стара автобуска-Општина-Комерцијална Банка, Охрид

GRAND APARTMENT OHRID

Стара автобуска-Општина-Комерцијална Банка, Охрид
  • *

360° разгледување

Опис

Лоциран во строгиот центар на Охрид, на само 200м од охридската чаршија и 4 минути пешачење до градскиот плоштад, GRAND APARTMENT OHRID е одличен избор за Вашиот одмор.
Нов, модерен апартман во непосредна близина на централните случувања.
Апартманот располага со 1 единечен кревет, 1 француски кревет и софа.


● Максимален број лица за сместување: 5
● Квадратура: 50м2

тел.за контакт:
+389 77 602 601

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

 

Основни карактеристики

Шифра
19021
Соби
2
Бања
1
Површина
50 м2
Паркинг
Да
Кат
4
Лифт
Не
Тераса
Да
Максимум лица
5
Кревети
1 единечен кревет, 1 француски кревет и 1 софа
Спални соби
1

Compare listings

Compare