Опис

Лоцирани на само 10 минути пешачење до брегот на Охридското езеро, во мирно и пријатно окружување недалеку од централните случувања, APARTMANI NANCE се одличен избор за одмор и релаксација.
Вистински избор за да се чувствувате како дома!

тел.за контакт:
+389 78 33 00 25
mail:
petar.nance@gmail.com

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

Основни карактеристики

Шифра
19057
Паркинг
Да
Кат
Приземје
Тераса
Да

Compare listings

Compare