360° разгледување

Опис

Лоциран во населбата Расадник, во мирно и пријатно окружување на само 1400м од брегот на Охридско езеро, АПАРТМАН НИКОЛА е одличен избор за одмор и релаксација, недалеку од централните случувања.
Простран, нов и модерен апартман за пријатен и удобен одмор.


Апартманот располага со 2 француски кревети.
● Максимален број лица за сместување: 4(+1)
● Квадратура: 76м2

тел.за контакт:
+389 72 595 747

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

Основни карактеристики

Шифра
18991
Соби
3
Површина
76 м2
Паркинг
Да
Кат
2
Тераса
Да
Максимум лица
5
Кревети
2 француски кревети
Тоалет
1
Спални соби
2

Compare listings

Compare