360° разгледување

Опис

Лоциран на само 10 минути пешачење до брегот на Охридското езеро, во мирно и пријатно окружување недалеку од централните случувања, АПАРТМАНОТ НАНЧЕ – ТИП 2 е одличен избор за одмор и релаксација.


Нов, модерен и удобен апартман кој располага со 1 француски кревет и 1 софа.
● Максимален број лица за сместување: 4
● Квадратура: 45м2

 

тел.за контакт:
+389 78 33 00 25
mail:
petar.nance@gmail.com

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

Основни карактеристики

Шифра
19059
Површина
45 м2
Паркинг
Да
Кат
Приземје
Тераса
Да
Максимум лица
4
Кревети
1 француски кревет и 1 софа
Спални соби
1

Compare listings

Compare