360° разгледување

Опис

Во мирно и пријатно окружување недалеку од централните случувања, на само 10 минути пешачење до брегот на Охридското езеро, АПАРТМАНОТ НАНЧЕ – ТИП 1 e вистински избор за одмор и релаксација.
Нов, удобен апартман кој ќе ви овозможи да се чувствувате како да сте дома.


Апартманот располага со 1 софа.

● Максимален број лица за сместување: 2
● Квадратура: 45м2

тел.за контакт:
+389 78 33 00 25
mail:
petar.nance@gmail.com

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

Основни карактеристики

Шифра
19062
Соба
1
Бања
1
Површина
45 м2
Паркинг
Да
Кат
Приземје
Максимум лица
2
Кревети
1 софа

Compare listings

Compare