360° разгледување

Опис

Удобен и пријатен апартман лоциран на само 600м од Охридската чаршија.
Одличен избор за одмор и релаксација, недалеку од централните случувања.


АПАРТМАНОТ K&M располага со 1 француски и 2 единечни кревети.
● Максимален број лица за сместување: 4
● Квадратура: 45м2

тел.за контакт:
+389 71 571 012
+389 70 304 101
mail:
n.markoski75@gmail.com

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

 

Основни карактеристики

Шифра
18977
Соби
2
Површина
45 м2
Паркинг
Да
Кат
Приземје
Тераса
Не
Максимум лица
4
Кревети
1 француски и 2 единечни кревети
Тоалет
1
Спални соби
1

Compare listings

Compare