Опис

Апартманот Борис&Матеј e сместен во стариот дел на Охрид, на само 450м од градскиот плоштад. Фантастично место за да го поминете Вашиот одмор.
Апартманот располага со 1 француски кревет и софа.


● Максимален број лица за сместување: 4.
● Квадратура: 40м2

тел.за контакт:
+389 75 261 620

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

 

 

Основни карактеристики

Шифра
18910
Површина
40 м2
Паркинг
Да
Кат
1
Тераса
Да
Максимум лица
4
Кревети
1 француски кревет и софа
Тоалет
1
Спални соби
1

Compare listings

Compare