АПАРТМАНИ АЛЕКСАНДРА – ТИП 2

  • *
Централно подрачје(Охридска Банка), Охрид

АПАРТМАНИ АЛЕКСАНДРА – ТИП 2

Централно подрачје(Охридска Банка), Охрид
  • *

360° разгледување

Опис

Сместени во центарот на Охрид на само 300м од Охридската чаршија и 800м од плоштадот Св.Климент Охридски aпартманите АЛЕКСАНДРА се одличен избор за Вашиот одмор.


Апартманот располага со 4 единечни кревети и 1 софа.

● Максимален број лица за сместување: 6.
● Квадратура: 55м2

         тел.за контакт:
+389 71 820 444
+389 72 702 935

Без провизија. Директен контакт со сопствениците.

*Цената зависи од периодот на изнајмување. Контактирајте го сопственикот за повеќе информации.

Основни карактеристики

Шифра
18922
Соби
3
Површина
55 м2
Паркинг
Да
Кат
5
Лифт
Да
Тераса
Да
Максимум лица
6
Кревети
4 единечни кревети и 1 софа
Тоалет
1
Спални соби
2

Compare listings

Compare