Двособен стан – 56м2, Пештани

  • 60,000€/наместен
Пештани, Охрид

Двособен стан – 56м2, Пештани

Пештани, Охрид
  • 60,000€/наместен

Опис

Се продава двособен стан со вкупна површина 56м2 ( 52м2 + 4м2 тераса), на 4ти кат, без лифт, западно ориентиран во Пештани.

 


РАСПОРЕД:

● дневна соба со кујна, спална соба, бања, тераса.


* Цената се однесува на комплетно наместен стан.

Основни карактеристики

Шифра
768
Соби
2
Бања
1
Површина
56 м2
Паркинг
Заеднички
Кат
4
Позиција
Запад
Лифт
Не
Спални соби
1

Контакт информации

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • +389 78 90 70 60; +389 78 31 41 30 (viber/WhatsApp)

За повеќе информации

Compare listings

Compare
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг