Викенд куќа – 188м2 + 550м2 двор, Рамне

  • 98,000€
Рамне, Охрид

Викенд куќа – 188м2 + 550м2 двор, Рамне

Рамне, Охрид
  • 98,000€

Опис

Се продава викендица во Рамне, П + 1 + Ма, со поглед кон Охридско езеро.
Вкупна површина: 188м2 + 550м2 двор.


РАСПОРЕД:

* ПРИЗЕМЈЕ: површина 77м2, распределени во пространа дневна соба со трпезарија и кујна, бања,
* КАТ 1: површина 91м2, распределени во дневна соба со излез на тераса, 2 спални соби, бања,
* МАНСАРДА: површина 20м2, спална соба.

Основни карактеристики

Шифра
365
Спални соби
3
Соби
5
Бањи
2
Површина
188 м2
Површина/Двор
550 м2
Катност
П+1+Ма

Контакт информации

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • +389 78 90 70 60; +389 78 31 41 30 (viber/WhatsApp)

За повеќе информации

Compare listings

Compare
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг