Куќа – 327м2 + 44м2 двор, Варош

  • 490,000€
Стар град, Охрид

Куќа – 327м2 + 44м2 двор, Варош

Стар град, Охрид
  • 490,000€

Опис

Се продава куќа П+ 2, со површина 327м2 + 44м2 двор, нова градба во стариот дел на Охрид- Варош, со прекрасен поглед кон градот и езерото.


РАСПОРЕД:

● ПРИЗЕМЈЕ:
– 91м2, распределени во пространа дневна соба со трпезарија и кујна, работна соба, бања, тераса
● KAT 1:
– 88м2, распределени во претсобје, две спални соби, тераса
● KAT 2:
– 92м2, распределени во претсобје, пространа дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања, пространа тераса со непречен поглед кон езерото и стариот дел на Охрид.


* Гаражен простор со големина: 56м2.
* Луксузно опремена со мебел со висок квалитет.
* Сопствено парно греење на електричен котел.

Основни карактеристики

Шифра
263
Спални соби
3
Соби
7
Бањи
3
Површина
327 м2
Површина/Двор
44 м2
Гаража
1
Подрум
Да
Позиција
Југоисток
Катност
П+2

Контакт информации

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • +389 78 90 70 60; +389 78 31 41 30 (viber/WhatsApp)

За повеќе информации

Compare listings

Compare
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг