ДВОСОБЕН СТАН – 63М2, ВО БЛИЗИНА НА ФАБ. ОТЕКС

  • 49,000€
Фабрика Отекс - Нова Автобуска станица, Охрид

ДВОСОБЕН СТАН – 63М2, ВО БЛИЗИНА НА ФАБ. ОТЕКС

Фабрика Отекс - Нова Автобуска станица, Охрид
  • 49,000€

360° разгледување

3D план/Скица

СКИЦА

Опис:
РАСПОРЕД: ● претсобје кое води кон пространа дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања, тераса.

3Д ПЛАН

Опис:
РАСПОРЕД: ● претсобје кое води кон пространа дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања, тераса.

Опис

Се продава двособен стан со вкупна површина 63м2 (57м2 површина на стан + 6м2 тераса), на 5ти кат(мансарда), северозападно ориентиран во близина на поранешна фабрика Отекс.


* Цената се однесува за делумно наместен стан со комплетно опремена кујна, спална соба и вградени плакари (во цената не се вклучени ТВ во спална соба, печка на пелети, бела техника, душек во спална соба)
* Цената за комплетно опремен стан изнесува 52 000 евра.
* Вселив од март 2021.
* Лифтот води до 4ти кат.

Основни карактеристики

Шифра
19096
Соби
2
Бања
1
Површина
63 м2
Подрум
Не
Паркинг
Заеднички
Кат
5
Позиција
Северозапад
Лифт
Да
Тераса
Да
Катност
П+5
Спални соби
1

Контакт информации

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • +389 78 90 70 60; +389 78 31 41 30 (viber/WhatsApp)

За повеќе информации

Compare listings

Compare
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг