Трособен стан – 126м2 – Лагадин

  • 189,000€
Лагадин, Охрид

Трособен стан – 126м2 – Лагадин

Лагадин, Охрид
  • 189,000€

360° разгледување

3D план/Скица

СКИЦА

Опис:
РАСПОРЕД: ● претсобје кое води кон пространа дневна соба со кујна и трпезарија со излез на тераса со поглед кон езеро, 2 спални соби од кои едната поседува француски балкон а другата излегува на заедничка тераса со дневната соба, 2 бањи, остава.

3Д ПЛАН

Опис:
РАСПОРЕД: ● претсобје кое води кон пространа дневна соба со кујна и трпезарија со излез на тераса со поглед кон езеро, 2 спални соби од кои едната поседува француски балкон а другата излегува на заедничка тераса со дневната соба, 2 бањи, остава.

Опис

Се продава трособен стан со вкупна површина 126м2 (109м2 површина на стан + 17м2 тераса), на 2ри кат, со лифт, западно ориентиран во Лагадин (прв ред пред езеро).

Основни карактеристики

Шифра
1324
Соби
3
Бањи
2
Површина
126 м2
Година на градба
2015
Паркинг
Заеднички
Кат
2
Позиција
Запад
Лифт
Да
Тераса
Да
Катност
П+3
Спални соби
9

Контакт информации

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • +389 78 90 70 60; +389 78 31 41 30 (viber/WhatsApp)

За повеќе информации

Compare listings

Compare
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг