Трособен стан – 77м2 +15м2 гаража, во близина на пожарната

  • 95,000€
Централно подрачје(Охридска Банка), Охрид

Трособен стан – 77м2 +15м2 гаража, во близина на пожарната

Централно подрачје(Охридска Банка), Охрид
  • 95,000€

360° разгледување

3D план/Скица

СКИЦА

Опис:
РАСПОРЕД: ● претсобје кое води кон дневна соба со трпезарија и кујна со излез на тераса, 2 спални соби од кои едната поседува тераса, тоалет и бања.

3Д ПЛАН

Опис:
РАСПОРЕД: ● претсобје кое води кон дневна соба со трпезарија и кујна со излез на тераса, 2 спални соби од кои едната поседува тераса, тоалет и бања.

Опис

Се продава трособен стан со вкупна површина 77м2 (70м2 површина на стан + 7м2 тераси) + 15м2 гаража, на приземје, јужно ориентиран во центарот на Охрид, во близина на пожарната.


*Станот поседува дополнителна тераса/двор со вкупна површина 30м2 која не е на имотен лист.
– Станот поседува сопствено парно и подно греење.
– Во цената е вклучена кујната.
– Гаражно место.

Основни карактеристики

Шифра
1281
Соби
3
Бања
1
Површина
77 м2
Површина/Гаража
15м2
Гаража
1
Година на градба
2016
Подрум
Не
Паркинг
Да
Кат
Приземје
Позиција
Југ
Лифт
Да
Тераса
Да
Катност
П+3+Пк
Тоалет
1
Спални соби
2

Контакт информации

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • +389 78 90 70 60; +389 78 31 41 30 (viber/WhatsApp)

За повеќе информации

Compare listings

Compare
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг