Двособен стан – 67м2 + 6м2 подрум, нас. Расадник

  • 56,000€
Расадник, Охрид

Двособен стан – 67м2 + 6м2 подрум, нас. Расадник

Расадник, Охрид
  • 56,000€

360° разгледување

3D план/Скица

СКИЦА

Опис:
РАСПОРЕД: ● претсобје кое води кон дневен простор, кујна со трпезарија со излез на тераса, спална соба, бања.

3Д ПЛАН

Опис:
РАСПОРЕД: ● претсобје кое води кон дневен простор, кујна со трпезарија со излез на тераса, спална соба, бања.

Опис

Се продава двособен стан со вкупна површина 67м2 (62м2 површина на стан + 5м2 тераса) + 6м2 подрум, на 2ри кат, без лифт, југозападно ориентиран во населба Расадник.


* Во цената е вклучена кујната.

Основни карактеристики

Шифра
1161
Соби
3
Бања
1
Површина
67 м2
Подрум
Да
Површина/Подрум
6м2
Паркинг
Заеднички
Кат
2
Позиција
Југ
Лифт
Не
Тераса
Да
Катност
П+5
Спални соби
1

Контакт информации

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • +389 78 90 70 60; +389 78 31 41 30 (viber/WhatsApp)

За повеќе информации

Compare listings

Compare
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  • БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг